Centrale diensten

 

  • Marc Casteleyn, algemeen directeur
    Tel. 051 26 75 50 – GSM 0472 50 05 20
    marc.casteleyn@sgr26.be
     
  • Karel Dewickere, kwaliteitscoördinator
    Tel. 051 26 75 62 – Fax 051 26 75 67 – GSM 0476 77 77 97
    karel.dewickere@sgr26.be
     
  • Kristof Morlion, adviseur infrastructuur - coördinator mobiele ploegen
    Tel.: 051 26 75 83 – GSM 0473 79 64 01
    kristof.morlion@sgr26.be
     
  • Robrecht Van Loo, infrastructuur - administratieve verwerking
    Tel.: 051 26 75 83 – GSM 0478 20 34 30
    robrecht.van.loo@sgr26.be
     
  • Ine Braekevelt, statutair personeel
    Tel. 051 26 75 59 - Fax 051 26 75 68
    ine.braekevelt@sgr26.be
     
  • Jo-Ann Goddeeris, contractueel personeel, leerlingenvervoer, mobiliteitscoördinator
    Tel. 051 26 75 64 – GSM 0472 71 51 16
    jo-ann.goddeeris@sgr26.be
     
  • Cindy de Schryver, keukenwerking
    GSM 0477 73 76 91
    Centrale Keuken Kortrijk Tel. 056 21 00 96 – Fax 056 25 96 70
    Centrale Keuken Roeselare 051 27 55 00 – Fax 051 27 55 09
    cindydeschryver@sgr26.be
     
  • Jelle Revyn, ICT coördinator
    Tel. 051 26 75 56 – GSM 0479 28 24 26
    jelle.revyn@sgr26.be
     
  • Ebe Deketelaere, ICT coördinator
    Tel. 051 26 75 57 – Fax 051 26 75 69
    ebe.deketelaere@sgr26.be
     
  • Mieke Verbrugghe, boekhoudster
    Tel. 051 26 75 53 – Fax 051 26 75 68 – GSM 0494 34 18 17
    mieke.verbrugghe@sgr26.be
     
  • Katrien Hauspie, boekhoudster / algemeen medewerker
    Tel. 051 26 75 54 – Fax 051 26 75 68
    katrien.hauspie@sgr26.be
     
  • Wim De Lille, boekhouder - verzekeringen
    Tel. 051 26 75 52 – Fax 051 26 75 68
    wim.delille@sgr26.be
     
  • Kelly Kruydt, crediteurenadministratie, vertrouwenspersoon, klachtenbehandelaar
    Tel. 051 26 75 85 – Fax 051 26 75 68
    kelly.kruydt@sgr26.be
     
  • Steffie Terras, debiteuren / algemeen medewerker
    Tel. 051 26 75 63 – Fax 051 26 75 66
    steffie.terras@sgr26.be
     
  • Marianne Jonckheere, debiteuren
    Tel. 051 26 75 50
    marianne.jonckheere@sgr26.be
     
  • Kim Van den Bergh, debiteurenadministratie
    Tel. 051 26 75 63 – Fax 051 26 75 69
    kim.vandenbergh@sgr26.be